Výroba strojů

Námi navržené a vyrobené stroje pro výrobní linky vibrolisovaných bloků (montážní stolice, štípačka, minivibrolis, atd.) dlouhodobě ověřujeme ve vlastním výrobním závodě, a tak si stojíme za jejich kvalitou. Dle požadavků konkrétní zakázky navrhneme a vyrobíme i další stroje.

S návrhem Vám rádi pomůžeme a podělíme se s Vámi o naše zkušenosti a znalosti. Díky dlouholetým zkušenostem Vám dokážeme poradit, jak zdokonalit i Vaši stávající výrobu.

Naši pracovníci mají zkušenosti v oblasti hydrauliky, pneumatiky i elektroinstalací, čímž jsme schopni zajistit kompletní dodávku kvalitních strojů.

Štípačka

Stroj sloužící ke štípání vibrolisovaných betonových monobloků a přírodního kamene. Poskytujeme i náhradní díly a další přidružené služby, včetně např. náhradních nožů ke štípání a jejich broušení. Touto technologií výroby vzniká povrch stěn tvarovek s výraznou plastickou strukturou.

Montážní stolice

Montážní stolice se používá k seřizování, kompletování, údržbu a čištění výrobních forem do vibrolisu, ale např. i pro výměnu otěrových dílů formy. Používáním montážní stolice lze dosáhnout značné úspory času a vysoké přesnosti při seřizování forem, jelikož zařízení upne hlavu a rám formy tak, jakoby forma byla upnuta v lise.

V praxi se tento stroj používá i pro čistění forem od zbytků betonu.

Pohyblivá část stolice je poháněna pomocí elektromotoru. Rychlost je řízena frekvenčním měničem. Koncové polohy jsou vymezeny koncovými snímači.

  • Montážní stolice Montážní stolice
  • Pozice, při které se seřizuje Pozice, při které se seřizuje
  • Pohyblivá část Pohyblivá část

Minivibrolis

Stroj využívaný k výrobě vibrolisovaných minibloků slouží především k marketingové propagaci nebo ukázce povrchů a barev na malých vzorcích.

Umožňuje výrobu miniaturních betonových bloků. Tvar betonových výrobků může být libovolný a závisí na zákazníkově požadavku. Forma v lise je vyměnitelná a proto je možné vyrábět neomezené množství betonových výrobků.

Vyrobené vibrolisované batonové bloky mohu být používány jako reálné zmenšeniny vlastních výrobků, jako dárky pro potencionální zákazníky, jako ideální nástroj pro výuku zaměstnanců, pro jednoduché ukázky použití anebo také jako vzorníky barev.

Betonové bloky nejsou určeny pro reálné laboratorní testování vibrolisovaných tvarovek.

Pohon stroje: Stlačený vzduch (8 bar)
Řízení stroje: Pomocí ručních ventilů

Ostatní stroje, zakázková výroba

Na zakázku Vám navrhneme a vyrobíme nejen stroje a zařízení pro vibrolisované technologie.

V poslední době jsme realizovali např. dopravníkové systémy, kolejnice do výtahů, přídavná zařízení k formám a jednotlivé části k opotřebovaným dílům a celkům pro vibrolisy, třídičky sypkých materiálů a další stroje.